Switch to English Send en besked
Produkter: 0 | 0,- Indkøbskurv
Tom Indkøbskurv

Vent venligst...

 

 

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.

HP JetIntelligence 3 års garanti
Hjem > Telefoni > Telefon & Videokonf

Telefon & Videokonf

Filtermuligheder

Vælg filter værdi

Du søger ved at vælge ét eller flere kriterier under filtermuligheder.

Active filtre

Intet valgt
Sorter på 
Viser 1-60 af 6412 produkter 1 2 3 4 5 ... 107 Næste
ALCATEL
 = På lager
 = Ikke på lager
ALCATEL "7450S 1-PORT 10GBASE ETHERNET MDA-XP ACCEPTS 1 XFP 10GIGE      IN LICS
ALCATEL "7450S 1-PORT 10GBASE ETHERNET MDA-XP ACCEPTS 1 XFP 10GIGE IN LICS
Varenr.: 3HE04273AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1 additional Advanced IP user software license
ALCATEL 1 additional Advanced IP user software license
Varenr.: 3EH03102AB
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1 additional Advanced user software license
ALCATEL 1 additional Advanced user software license
Varenr.: 3EH03097AB
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1 additional mobile DECT user software license
ALCATEL 1 additional mobile DECT user software license
Varenr.: 3EH03099AB
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1 ADDITIONNAL SIP COMPANION . ACCS
ALCATEL 1 ADDITIONNAL SIP COMPANION . ACCS
Varenr.: 3EH03352AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1 analog user software license
ALCATEL 1 analog user software license
Varenr.: 3EH03098AB
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1 IP-PIMphony media user software license
ALCATEL 1 IP-PIMphony media user software license
Varenr.: 3EH03103AB
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1 PIMphony Attendant user software license
ALCATEL 1 PIMphony Attendant user software license
Varenr.: 3EH03182AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1 PIMphony Pro user software license
ALCATEL 1 PIMphony Pro user software license
Varenr.: 3EH03100AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1 PIMphony Team user software license
ALCATEL 1 PIMphony Team user software license
Varenr.: 3EH03180AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1 UNIVERSAL TELEPHONY LIC FOR NEW OXO                      IN SVCS
ALCATEL 1 UNIVERSAL TELEPHONY LIC FOR NEW OXO IN SVCS
Varenr.: 3EH03511AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1 UNIVERSAL TELEPHONY LICS ADD FOR EXISTING OXO CONNECTSYSTEMS  IN SVCS
ALCATEL 1 UNIVERSAL TELEPHONY LICS ADD FOR EXISTING OXO CONNECTSYSTEMS IN SVCS
Varenr.: 3EH03550AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 10 additional Advanced users software license
ALCATEL 10 additional Advanced users software license
Varenr.: 3EH03097AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 10 additional mobile IP users software license
ALCATEL 10 additional mobile IP users software license
Varenr.: 3EH03176AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 10 ADDITIONAL OFF-SITE ANY MOBI PHONE USER SOFTWARE LCS          IN LICS
ALCATEL 10 ADDITIONAL OFF-SITE ANY MOBI PHONE USER SOFTWARE LCS IN LICS
Varenr.: 3EH03283AB
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 10 ADDITIONAL ON-SITE MOBILE IP DECT USERS SOFTWARE LICENSE LICS
ALCATEL 10 ADDITIONAL ON-SITE MOBILE IP DECT USERS SOFTWARE LICENSE LICS
Varenr.: 3EH03341AB
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 10 analog users software license
ALCATEL 10 analog users software license
Varenr.: 3EH03098AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 10 BLANK SHUTTER 8088 SMARTDESK PHONE CAM+ANY LOGO ACCS
ALCATEL 10 BLANK SHUTTER 8088 SMARTDESK PHONE CAM+ANY LOGO ACCS
Varenr.: 3MG27118AA
TYPE: Module / Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 10 GIGABIT ETHERNET TRANSCEIVER ATTACHED COPPER CABLE (3M, SFP+) ACCS
ALCATEL 10 GIGABIT ETHERNET TRANSCEIVER ATTACHED COPPER CABLE (3M, SFP+) ACCS
Varenr.: SFP-10G-C3M
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 10 PIMPHONY PRO/TOUCH USERS SW LICENSE LICS
ALCATEL 10 PIMPHONY PRO/TOUCH USERS SW LICENSE LICS
Varenr.: 3EH03100AC
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 10/ 100/ 1000 BT CONNECTING CARD . ACCS
ALCATEL 10/ 100/ 1000 BT CONNECTING CARD . ACCS
Varenr.: 3BA23278AA
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1000 additional NMC call accounting tickets softw
ALCATEL 1000 additional NMC call accounting tickets softw
Varenr.: 3EH03029AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1000BASE-LH GIGABIT ETHERNET OPTTRANS (SFP MSA) 40 KM         IN ACCS
ALCATEL 1000BASE-LH GIGABIT ETHERNET OPTTRANS (SFP MSA) 40 KM IN ACCS
Varenr.: SFP-GIG-LH40
TYPE: Module / Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 100BASE-FX SFP TRANSCEIVER LC TYPE INTERFACE ACCS
ALCATEL 100BASE-FX SFP TRANSCEIVER LC TYPE INTERFACE ACCS
Varenr.: SFP100LCMM
TYPE: Module / Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 10GBIT ETHNET L3 1U FF 40XSFP+ RJ-45 AC                 IN CPNT
ALCATEL 10GBIT ETHNET L3 1U FF 40XSFP+ RJ-45 AC IN CPNT
Varenr.: OS6900-X40-F-EU
TYPE: Power
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 12 KHZ METERING CARD . ACCS
ALCATEL 12 KHZ METERING CARD . ACCS
Varenr.: 3EH73044BA
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 12 PORTIAL DATA CARDVERSION 2 SUPPS V35 RS232 X21 PROTOCOLS    IN SVCS
ALCATEL 12 PORTIAL DATA CARDVERSION 2 SUPPS V35 RS232 X21 PROTOCOLS IN SVCS
Varenr.: 3HE03391AB
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 15 M MDF TY1 64PTS DIN CABLE FOR UA/ Z/ NDDI/ BRA BOAR CABL
ALCATEL 15 M MDF TY1 64PTS DIN CABLE FOR UA/ Z/ NDDI/ BRA BOAR CABL
Varenr.: 3BA58020AB
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 15 M MDF TY2 96PTS DIN CABLE F OR PRA BPRA PCM 120 OHM BOARDS ACCS
ALCATEL 15 M MDF TY2 96PTS DIN CABLE F OR PRA BPRA PCM 120 OHM BOARDS ACCS
Varenr.: 3BA58019AA
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 15 M MDF TY4 96PTS DIN CBL FROM CPU TO MDF ACCS
ALCATEL 15 M MDF TY4 96PTS DIN CBL FROM CPU TO MDF ACCS
Varenr.: 3BA58027AA
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1ADDITINL OFF-SITE ANY MOBILE PHONE USER SOFTWARE LICENSE      IN LICS
ALCATEL 1ADDITINL OFF-SITE ANY MOBILE PHONE USER SOFTWARE LICENSE IN LICS
Varenr.: 3EH03385AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE                        IN CPNT
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE IN CPNT
Varenr.: 3HE06582BA
TYPE: Module / Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE                        IN CPNT
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE IN CPNT
Varenr.: 3HE06582BB
TYPE: Module / Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE                        IN CPNT
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE IN CPNT
Varenr.: 3HE06582BC
TYPE: Module / Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE                        IN CPNT
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE IN CPNT
Varenr.: 3HE06582BD
TYPE: Module / Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE                        IN CPNT
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE IN CPNT
Varenr.: 3HE06582BE
TYPE: Module / Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE                        IN CPNT
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE IN CPNT
Varenr.: 3HE06582BF
TYPE: Module / Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE                        IN CPNT
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE IN CPNT
Varenr.: 3HE06582BG
TYPE: Module / Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE                        IN CPNT
ALCATEL 1-COLOR CWDM OADM MD L FOR THE IN CPNT
Varenr.: 3HE06582BH
TYPE: Module / Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1-P 1000BASE CWDM PLG SFP SNG MODE FIBER SMF 120KM         IN LICS
ALCATEL 1-P 1000BASE CWDM PLG SFP SNG MODE FIBER SMF 120KM IN LICS
Varenr.: 3HE00070CE
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1-P CHANNELIZED OC12/STM4 ANY SERV ANY PORT MDA            IN LICS
ALCATEL 1-P CHANNELIZED OC12/STM4 ANY SERV ANY PORT MDA IN LICS
Varenr.: 3HE02499AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1-PORT 10GBASE-SR SMALL FORM-F ACTOR PLUGBL SFP OPT MDL 850     IN LICS
ALCATEL 1-PORT 10GBASE-SR SMALL FORM-F ACTOR PLUGBL SFP OPT MDL 850 IN LICS
Varenr.: 3HE04824AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 1X MY IC SOCIAL-NETWORKS SOFTWARE LICENSE LICS
ALCATEL 1X MY IC SOCIAL-NETWORKS SOFTWARE LICENSE LICS
Varenr.: 3EH03342AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 25 M MDF TY2 96PTS DIN CABLE F OR PRA BPRA PCM 120 OHM BOARDS ACCS
ALCATEL 25 M MDF TY2 96PTS DIN CABLE F OR PRA BPRA PCM 120 OHM BOARDS ACCS
Varenr.: 3BA58042AA
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 25M MDF TY1 64PTS DIN HALOGEN FREE CBL FOR UA Z NDDI BRA BOA ACCS
ALCATEL 25M MDF TY1 64PTS DIN HALOGEN FREE CBL FOR UA Z NDDI BRA BOA ACCS
Varenr.: 3BA58038HB
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 25M MDF TY2 96PTS DIN HALOGEN FREE CBL FOR PRA BPRA PCM 120 ACCS
ALCATEL 25M MDF TY2 96PTS DIN HALOGEN FREE CBL FOR PRA BPRA PCM 120 ACCS
Varenr.: 3BA58042HA
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 2-COLOR CWDM ADD-DROP OADM M SAR-8/18 1 TX 1 RX AT 1591 16    IN SVCS
ALCATEL 2-COLOR CWDM ADD-DROP OADM M SAR-8/18 1 TX 1 RX AT 1591 16 IN SVCS
Varenr.: 3HE06583AD
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 2-COLOR CWDM ADD-DROP OADM MD SAR-8/18 1 TX 1 RX               IN SVCS
ALCATEL 2-COLOR CWDM ADD-DROP OADM MD SAR-8/18 1 TX 1 RX IN SVCS
Varenr.: 3HE06583AC
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 2-COLOR CWDM ADD-DROP OADM MDL SAR-8/18 1 TX 1 RX AT 1511 15    IN SVCS
ALCATEL 2-COLOR CWDM ADD-DROP OADM MDL SAR-8/18 1 TX 1 RX AT 1511 15 IN SVCS
Varenr.: 3HE06583AB
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 2-COLOR CWDM ADD-DROP OADM SAR-8/18 1 TX 1 RX AT            IN SVCS
ALCATEL 2-COLOR CWDM ADD-DROP OADM SAR-8/18 1 TX 1 RX AT IN SVCS
Varenr.: 3HE06583AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 2DBAND STAGING ANT+NTYPE CNCTRS DIRECT MOUNT ACCS
ALCATEL 2DBAND STAGING ANT+NTYPE CNCTRS DIRECT MOUNT ACCS
Varenr.: ANT-2X2-STAGE
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 3BN67201AA
ALCATEL 3BN67201AA
Varenr.: 3BN67201AA
TYPE: Accessories
På lager: 1
ALCATEL    
ALCATEL 3BN67335AA,  Indendørs,  Telefon, 8232 DECT, Sort
ALCATEL 3BN67335AA, Indendørs, Telefon, 8232 DECT, Sort
Varenr.: 3BN67335AA
TYPE: Accessories
På lager: 11
ALCATEL    
ALCATEL 3BN67337AA,  Etui, Sort, 8232 DECT - (Fjernlager - levering  2-4 døgn!!)
ALCATEL 3BN67337AA, Etui, Sort, 8232 DECT - (Fjernlager - levering 2-4 døgn!!)
Varenr.: 3BN67337AA
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 4 ADDITIONAL B CHANN ELS SOFTWARE LICENSE             IN LICS
ALCATEL 4 ADDITIONAL B CHANN ELS SOFTWARE LICENSE IN LICS
Varenr.: 3EH03009AC
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 4 additional company greetings softw license
ALCATEL 4 additional company greetings softw license
Varenr.: 3EH03027AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 4 SPARE CLIPS FOR DECT HANDSET CASES DECT 100/ 200/ 300/ 400 ACCS
ALCATEL 4 SPARE CLIPS FOR DECT HANDSET CASES DECT 100/ 200/ 300/ 400 ACCS
Varenr.: 3BN67171AA
TYPE: Accessories
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 4019 DIG PHONE URBGREY 1X20 2DIRNAV LISTEN 6PRGR KEYS+LED HS IN PERP
ALCATEL 4019 DIG PHONE URBGREY 1X20 2DIRNAV LISTEN 6PRGR KEYS+LED HS IN PERP
Varenr.: 3GV27011NB
TYPE: Digital Phone
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 4059 MULTIMEDIA ATTENDANT CON SOLE SOFTWARE LICENSE            IN LICS
ALCATEL 4059 MULTIMEDIA ATTENDANT CON SOLE SOFTWARE LICENSE IN LICS
Varenr.: 3BA09508AA
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
ALCATEL 4059 R5 ATTENDANT SOFTWARE INC LUDES 4059 BLF SOFTWARE          IN LICS
ALCATEL 4059 R5 ATTENDANT SOFTWARE INC LUDES 4059 BLF SOFTWARE IN LICS
Varenr.: 3BH11404AB
TYPE: Software / Support
Ikke på lager
ALCATEL    
Viser 1-60 af 6412 produkter 1 2 3 4 5 ... 107 Næste